Oferta

Marino Bistrot - Romantyczna kolacja

Marino Bistrot na poznańskich Jeżycach jest miejscem charakteryzującym się niepowtarzalnym klimatem. Jest to idealna, klimatyczna restauracja na romantyczną kolację w Centrum Poznania. Lokalizacja w centrum miasta, dogodny dojazd oraz kultowy lokal stworzą wyjątkową atmosferę, która na pewno przypadnie Wam do gustu.

Romantyczna kolacja w Marino Bistrot restauracji w Poznaniu w dzielnicy Jeżyce.

Warto podkreślić, że romantyczny posiłek wieczorny dla dwojga wymaga wykwintnego i bogatego menu, takiego jak nasze. Karta dań kuchni włoskiej zawiera zimne oraz ciepłe przystawki, makarony, dania główne oraz desery. Podczas romantycznej kolacji nie mogłoby też zabraknąć karty win zawierającej kilkadziesiąt włoskich wyjątkowych i wyszukanych pozycji do wyboru.

Wybierając naszą restaurację w Poznaniu na Jeżycach, warto odwiedzić Marino Bistrot, która wyróżnia się spośród innych lokali niepowtarzalnym klimatem, aranżacją, włoskimi posiłkami, alkoholami oraz miłą rodzinną obsługą, a co ważne znajdują się w centrum. Wszystko to sprawia, że nasz lokal jest fajnym miejscem na romantyczną kolację. 

Romantyczna włoska restauracja w centrum Jeżyc w Poznaniu

Nie czekaj, skontaktuj się i zarezerwuj miejsce.

Kontakt
Telefon: +48 539 968 319
E-mail: marinobistrot@gmail.com
Poznań, Poznańska 50

Scroll to Top