Oferta

Marino Bistrot - Przyjęcia okolicznościowe

Restauracja Marino Bistrot na poznańskich Jeżycach jest idealnym lokalem na urodziny, osiemnastkę lub rocznicę ważnego wydarzenia. Posiadamy bogatą ofertę dla osób, które chcą zorganizować w restauracji przyjęcie okolicznościowe w Centrum Poznania.

Dzięki urokowi wnętrz i wyśmienitej włoskiej kuchni Restauracja Marino Bistrot jest miejscem, w którym można przyjemnie spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. Pyszne dania i dobre alkohole i wina włoskie z naszego menu oraz miła rodzinna obsługa sprawią, że każde przyjęcie zorganizowane w naszym lokalu będzie udane.

Jak to robimy?
Organizujemy zarówno małe, kameralne przyjęcia dla kilku osób, jak i większe imprezy okolicznościowe. Z przyjemnością zajmiemy się organizacją dodatkowych atrakcji lub przygotujemy aranżację wnętrza zgodnie z wytycznymi Klienta. Jesteśmy elastyczni także w kwestii cateringu, który możemy dostosować do charakteru imprezy i preferencji Klienta. Urodziny, osiemnastki i rocznice to nasza specjalność. Decydując się na zorganizowanie imprezy w Restauracji Marino Bistrot mogą mieć Państwo pewność, że wszystko będzie “dopięte na ostatni guzik”. Organizujemy w naszym lokalu zarówno imprezy urodzinowe dla dzieci, jak i dorosłych. Zapraszamy na niepowtarzalne przyjęcia okolicznościowe w Poznaniu.

Urodziny w restauracji Marino Bistrot

Często organizujemy przyjęcia okolicznościowe z okazji urodzin. Restauracja Marino Bistrot na poznańskich Jeżycach to doskonały lokal sprawdzający się dla każdego rodzaju imprezy. Organizujemy zarówno małe jak i duże przyjęcia. Zapewniamy muzykę dostosowaną do wieku i preferencji uczestników imprezy. Na zamówienie przygotowujemy włoskie przekąski na zimno oraz ciepłe dania. Na życzenie Klienta możemy zorganizować różne atrakcje. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy, że Restauracja Marino Bistrot, to najlepsze miejsce na urodziny w Poznaniu.


Sprawdź również naszą ofertę: catering na imprezy
Zarówno w kwestiach organizacyjnych jak i menu jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje.

Scroll to Top