Oferta

Marino Bistrot - Eventy firmowe

Miejsce na event od kilku do 40 osób.

Marino Bistrot jest odpowiednim miejscem na event. Dzięki niepowtarzalnemu wystrojowi wnętrz uzyskaliśmy klimat, który świetnie podkreśli nastrój spotkania czy imprezy integracyjnej. Mamy nie tylko świetną lokalizację, bogaty wybór dań i napojów, ale także wysoką jakość obsługi i bogatą historię. Event to przecież okazja do lepszego poznania partnerów biznesowych i pracowników, powinny więc odbywać się w odpowiedniej atmosferze.

Organizacja eventów – jak to robimy?

Od czego zaczynamy przygotowania? Od poznania liczby gości – uczestników, oraz ich oczekiwań względem menu i przebiegu spotkania. Głównie organizujemy eventy dla firm w formie: imprezy integracyjnej lub spotkania firmowego. Możecie Państwo być absolutnie pewni naszego profesjonalizmu i jakości przygotowanego spotkania. Dodatkowo zapewniamy kompleksowy catering w Poznaniu i okolicach.

Wyjątkowa atmosfera organizowanych spotkań firmowych

Nasza oferta eventowa skierowana jest do firm, dla których liczy się dobry wizerunek i obsługa na najwyższym poziomie. Dla nas najważniejsza jest unikalna atmosfera w naszej restauracji, którą zawsze zapewniamy. Event firmowy to rodzaj spotkania, z którego każdy gość powinien wyjść zadowolony i pełen niezapomnianych wrażeń. W trakcie zapewni to wystrój naszej restauracji: klasyczne ceglane ściany, turkusowe dodatki przypominające włoskie klimaty, drewniane meble w salach jadalnych. Nastrojowe światło podkreśla atmosferę. To wszystko sprawia, że eventy w Poznaniu nie mogą odbyć się w innej lokalizacji niż w naszym MarinoBistrot.

Menu i alkohole uświetnią spotkanie biznesowe

By jednak znów zejść na ziemię, pragniemy przypomnieć, że Marino Bistrot to także miejsce, w którym uczestnicy przybywający na eventy firmowe zostaną ugoszczeni w stylu włoskim, rodzinnie przy akompaniamencie włoskiego limoncello. W naszej karcie dań znajdą Państwo całą moc wykwintnych tradycyjnych potraw włoskich z owocami morza. Są tu owoce morza, dania kuchni śródziemnomorskiej, przystawki tradycyjne i wyszukane, zupy i sałatki. Po posiłku – oczywiście deser: tiramisu, lody w towarzystwie włoskiej espresso czyli Affogato, tarta-tatin.

Dobrze zorganizowany event nie może odbyć się bez szerokiej gamy dostępnych dla gości alkoholi, dlatego oferujemy bogatą kartą win, i drinków włoskich. Nastrój swobodnej konwersacji czyni z naszej restauracji nie tylko komfortowe, ale także ciekawe miejsce.

Scroll to Top