Oferta

Marino Bistrot - Chrzciny i Komunie

Zarówno chrzciny, jak i komunie są bardzo ważnymi uroczystościami w życiu dzieci i ich rodziców. Eleganckie wnętrza Restauracji Marino Bistrot doskonale wpisują się w charakter takich przyjęć.

Restauracja na Chrzciny

Restauracja Marino Bistrot oferuje kompleksową obsługę i organizację przyjęć z okazji Chrztu w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy idealnym miejscem na chrzciny w centrum Poznania. W ramach organizacji i obsługi przyjęcia z okazji Chrztu, dbamy o najmniejsze detale i jesteśmy w stanie zorganizować wiele rodzajów atrakcji dla Państwa gości, w tym także dopasować menu do preferencji gości. Zapewniamy kompleksową oprawę i catering. Delikatny i elegancki wystrój wnętrza oraz stołów podkreśli wyjątkowy charakter imprezy. Dania serwowane w Restauracji Marino Bistrot nie tylko dobrze smakują, ale są podawane w wykwintnej formie, ciesząc także oczy. Nasze sale na chrzciny przygotowywana jest według preferencji Klienta.

Decydując się na zorganizowanie imprezy w naszym lokalu mają Państwo gwarancję miłej i kompetentnej obsługi, a także świeżych włoskich i smacznych dań. Organizując chrzciny w naszej restauracji zwracamy szczególną uwagę na komfort dziecka i rodziców. Smaczne dania i elegancki wystrój to podstawa dobrej restauracji na chrzciny w Poznaniu i okolice. Cena usługi i organizacji przyjęcia zależna jest od ilości gości i zawsze ustalana jest indywidualnie.

Miejsce na Komunię

Przyjęcie komunijne jest wspaniałą okazją do uczczenia w rodzinnym gronie tak ważnego wydarzenia, jakim jest przyjęcie przez dziecko Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki wyjątkowemu wystrojowi i doskonałej kuchni Restauracja Marino Bistrot jest idealnym miejscem na komunię w Poznaniu. Naszą mocną stroną jest smaczna, lekka włoska kuchnia opierająca się na tradycyjnych przepisach, a także serwowanie potraw w nowoczesny i wykwintny sposób.

Najmłodsi uczestnicy na pewno ucieszą się z pysznych, domowych lodów lub deserów z owocami. Specjalizujemy się w daniach kuchni włoskiej i jesteśmy w stanie także pomóc w kwestii wyboru potraw i ich ilości. Dodatkowo sala na komunie zawsze jest przygotowana pod odpowiednią ilość gości. Te wszystkie czynniki sprawiają że Marino Bistrot jest świetną restauracją na Komunię w Poznaniu. Wyjątkowa atmosfera, elegancki wystrój stołów i wyśmienite potrawy sprawią, że przyjęcie komunijne w naszym lokalu będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Zarezerwuj wygodny termin w naszym lokalu w centrum Poznania – Gwarantowana obsługa na wysokim poziomie. My zajmiemy się wszystkim, tak aby Komunia czy Chrzciny były niepowtarzalnym przyjęciem, które pozostanie w pamięci na wiele lat. Możemy również zorganizować urodziny w restauracji Marino Bistrot . Zapraszamy!

Rezerwacja

Kontakt
Telefon: +48 539 968 319
E-mail: marinobistrot@gmail.com
Poznań, Poznańska 50

Scroll to Top